London nyomornegyede
London nyomornegyede nappal is nem, hogy még éjszaka is veszélyes egy nő számára. Éjszaka még veszélyesebb nem tudhatni miféle lények rejtőznek a sötétebb eldugot helyeken. Fojtogató, bűzlö csatorna szag lengi be az egész környéket. Néhol rothadásnak induló emberi húscafatok. Kisebb termető csuklyás alak siett végig kihaltnak tünő sötét útcán, kezében apró csomagot szorongatva. Testét átjárja a dermesztő hideg kissé átfagyott ajkait összeszorítja kis csomagot mégjobban magához húzza. Félelem apróbb szikrája vetől szemein kerseztül a világra ahogy ide-oda pillantgat. Érzi hogy közel a vég késő, már túl késő teljesen kimerült olymi kevés erejét még tartogatja nagyobb szüksége lesz még rá érzi lénye legmélyén. Minél hamarabb biztonságban kell tudnia Őt nem találhatják meg. A vészjósló csendett nem e villági üvöltés szeli át. Apró női alak megborzongott futásnak eredt ahogy csak a lábai birta. Nagyon gyenge volt már így az egyik síkátornál összeesett, próbált feltápászkodni de nem sikerült neki kezei remegtek. Szemeiben eddigi sokkal nagyobb félelem lobogott elveszett tudta jól. Koszos vérfoltokkal teli úton végig kuszott a sikátor közepéig, ahol volt egy nagyobb szemeteskonténer. Négykézlábra vergödött felált kissé remegő lábaira neki támaszkodott a konténer falához hogy eltudja rejteni a csomagot épp idejében sikerült még letenie és lefedni kartondarabbal, hogy senkise vegye észre. Megfordult, kilépkedett a síkátorból ahol a lábai földbe gyökereztek. Hatalmas alak áll előtte sokkból felébredve minden erejét bűbájba fektette, elrejtse a síkátorban elrejtett gyereket. Ez volt az ő veszte is minden erejét elhasznált csakhogy megmentse a gyermeket. Térdre rogyott a szörnyeteg előtt kezeit maga elé emelte, zilált kapkodva vette a levegőt. Mire egyet is pislanthatott volna megmozdult a lény hihetetlenül gyors volt megfogta a nő nyakát belemélyesztve tűhegyes fogait. Cafatokra tépve áldozata torkát, ömlött a sötétvörös folyadék le a koszos utca kőveire ezzel ellásztatva az ernyedten logó alakot. Nem maradt más belöle mikor már elment a szörnyeteg csak cafatogba szétszedett húsdarabok amitt sok lény megérzett éhesek voltak nagyon ritkán járt erre bárki is.....

